mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Nevšední dárky k výročí, které vašeho muže zaručeně překvapí

Výročí pro většinu párů představuje důležitý milník, který stojí za to oslavit. Ať už slavíte první rok nebo deset let spolu, nezapomeňte svého muže obdarovat.

Pokud přemýšlíte, čím ho překvapit, máme pro vás pár originálních tipů. Zapomeňte na klasickou kravatu nebo kvalitní parfém. Naopak letos zkuste něco odvážnějšího a dopřejte svému partnerovi nezapomenutelný zážitek.

Soukromá erotická masáž

Co takhle darovat svému muži hodinku relaxace a vzrušení v podobě soukromé erotické masáže? V masérském salonu se o něj postarají ruce zkušené masérky, díky které se váš partner ocitne v sedmém nebi.

Pokud nechcete zamířit rovnou do salonu, můžete erotickou masáž vyzkoušet i doma. Nakupte kvalitní masážní oleje, zapalte svíčky, pusťte si relaxační hudbu a pomalu začněte prozkoumávat partnerovo tělo.

Párová erotická masáž

Chcete zážitek sdílet se svým partnerem? Pak je pro vás vhodnou volbou párová erotická masáž. Nechte se oba hýčkat a užijte si společné chvíle plné smyslnosti. Masérky se postarají o to, abyste si oba přišli na své a odcházeli spokojení a uvolnění. Kromě toho prohloubíte svoji intimitu a posunete svůj vztah na zcela novou úroveň.

Erotické hračky

I když jsou erotické hračky pro některé páry tabu, nebojte se vykročit z řady a kupte svému partnerovi netradiční dárek. Vybírat můžete ze široké nabídky od klasických masturbátorů až po anální kolíky a kroužky na penis. Nebojte se experimentovat, věřte, že vám troška osvěžení ve vztahu prospěje.

Zkuste něco nového

Největším nepřítelem vztahu je stereotyp. Nebojte se zkoušet nové věci a oživte starou lásku. Překvapte svého muže netradiční polohou, sexy masáží nebo pikantní erotickou hrou. Nechte se inspirovat třeba Kamasutrou nebo partnerovými divokými fantaziemi. Každopádně myslete nejen na partnerova přání, ale i samy na sebe. Cílem je, abyste si experimentování užili oba naplno.

Sexy prádlo

Někdy stačí málo a i obyčejné prádlo může být originálním a vzrušujícím dárkem. Překvapte svého muže sexy kostýmkem, krajkovým body nebo smyslnými kalhotkami. Nechte ho, ať si vás pomalu rozbalí jako dárek a vnímejte jeho něžné doteky.

Během výběru prádla myslete na to, abyste se v něm cítila pohodlně a sebevědomě. Vyberte si střih a materiál, který lichotí vaší postavě a zároveň dává na odiv vaše přednosti. Nebojte se být kreativní – role svůdné zdravotní sestřičky, přísné učitelky nebo nezbedné studentky zaručeně oživí vaše milostné hrátky.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek, nezapomeňte, že nejdůležitější je láska a pozornost, kterou svému partnerovi dáváte. I ten nejoriginálnější dárek vašeho partnera nepotěší, pokud mu nevěnujete dostatek času. Takže, milé dámy, čiňte se a na výročí svého milovaného pořádně překvapte.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp