mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Nelze být bez erotiky

Pokud byste mi snad chtěli tvrdit, že vám erotika vůbec nic neříká a že byste si život bez ní dokázali vždy snadno představit, neuvěřím vám to.

I když je erotika něco nehmatného a bezprostředně neviditelného, i když si pod ní představuje každý z nás zřejmě něco trochu jiného, je skutečností, že tu tato je, vždy byla a vždycky bude a že nám tato vždycky dělala a vždycky bude dělat potěšení. Erotika je skvělá věc, a každý, kdo ji někdy aspoň okrajově okusil, mi dá určitě za pravdu.

Jistě, bez erotiky bychom se teoreticky dokázali obejít, zejména v současnosti, kdy už máme i nepřeberné množství jiných druhů zábavy a krácení si volného času, ale přesto by to bez ní nebylo ono.

Erotika je pro nás natolik důležitá, že jsme pro ni často ochotni podstoupit ledacos. Třeba i riziko. Vždyť jenom tak namátkou – kolik lidí si ji užívá, i když se zejména v některých částech světa vystavují riziku, že budou nakonec obviněni a pranýřováni kvůli harašení, za co tato stála třeba i prezidentu Clintonovi v Americe nebo katarskému princi u nás!

Prostě pro nás erotika představuje něco, co bychom jenom těžko dokázali oželet. Oddáváme se jí rádi, a to kdykoliv je k tomu vhodná příležitost. A leckdy si dokážeme takovou vhodnou příležitost i zajistit, jenom abychom se mohli erotice oddávat.

Ale co když nemáme partnerku, která by nám udělala aspoň trochu dobře? Co když nám tato schází nebo už se obcování s ní stalo po letech společného soužití nudou? Pak můžeme pochopitelně využívat různá alternativní řešení. Můžeme si třeba sehnat milenku/milence, můžeme vsadit na placený sex v luxusních nevěstincích i třeba někde v křoví u silnice nebo na ulici.

Ale rozumní lidé ty poslední možnosti raději nahradí návštěvou erotického masážního salonu. Protože tady si také udělají dobře, a navíc ani neriskují, že by tu v příjemné atmosféře něco chytili.

Erotická masáž je prostě jednou z forem erotické zábavy, jež by se neměla opomíjet. Protože je to úžasná věc. Jak potvrdí všichni, kdo už ji někdy okusili.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp