mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Bez erotiky nelze být

Erotika tu s námi vždycky byla a vždycky i bude. A to bez ohledu na to, v jaké společnosti žijeme a co se v této v záležitostech erotiky podporuje a co ne.

Erotika je něco skvělého, úžasného, dokonalého, bezvadného, nezapomenutelného… Existuje celá řada superlativů, kterými bychom si mohli erotické zážitky popsat. A navzdory tomu jsou tyto nepopsatelné, protože ani tisíce slov nedokážou vystihnout to, co ve chvílích, kdy se erotice oddáváme, prožíváme. To se prostě nedá popsat, to se musí prožít.

Jenže zatímco chce erotické zážitky prožívat snad každý z nás lidí, nejednou nám v tomto ohledu není přáno. Jednak proto, že nám není nejednou přírodou dáno, a jednak proto, že se ne vždy daří najít někoho, s kým bychom si po erotické stránce mohli užívat. Vše, co souvisí, byť i jenom okrajově se sexem, je totiž v civilizované lidské společnosti do určité míry (někde více a někde méně) tabu, a proto se nelze spoléhat na to, že stačí oslovit nějaký ten protějšek, kdykoliv zatoužíme po uspokojení, a je nám automaticky vyhověno. A když se pak dočkáme v takové situaci souhlasné reakce, pak abychom nejednou zapochybovali a zařadili zpátečku, protože je to neobvyklé a kdo ví, jaká nepříjemnost by se za takovým příliš ochotným souhlasem s erotickým laškováním mohla skrývat.

A tak si nejednou zkrátka nemůžeme erotiku adekvátně dopřávat. Protože nemáme s kým. A je logické, že nám absence takových příjemných chvil vadí.

Ovšem nemusí tomu tak být. Jsou i místa, kde nám jsou ochotni s uspokojováním erotických tužeb pomoci, a to, aniž bychom tu byli vystavováni nějakým nepříjemným potenciálně hrozícím komplikacím. Když nám totiž stačí eroticky orientované masáže, při nichž si užijeme vyvrcholení i bez sexu jako takového, jsme v erotickém masážním salonu na správném místě. Tady se totiž nabízejí právě ony slastné chvilky s dokonalými protějšky, a to bez nebezpečí, že si to, jakkoliv odskáčeme.

A to je přece to hlavní, oč při erotice jde. Aby nám tato udělala dobře a nekomplikovala nám život.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp