mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Praha nenabízí jen pamětihodnosti

Jak je našincům známo už od školních let, šel by básník za trochu lásky světa kraj. Ale my až tak daleko jít nemusíme. Nám stačí zajet do Prahy.

Cítíte se být eroticky všestranně uspokojeni? A máte takový pocit nejen nyní, ale máte jistotu, že tomu tak bude i v dnech příštích, v blízké i vzdálenější budoucnosti? Pak jste – a to mi věřte – skutečnými bílými vránami. Většina lidí totiž něco podobného tvrdit nemůže. Naprostá většina z nás se cítí aspoň někdy eroticky neuspokojeně. A jak se shodneme, nejednou se to nedá ‚rozchodit‘, nejednou se nedají myšlenky na erotické zážitky potlačit a zapomenout.

A když to tedy na někoho přijde, když s někým začnou lomcovat vášně nebo tento třeba zatouží i jenom po troše té něhy, je třeba najít si někoho, s kým by se daly takové touhy uspokojit.

A hledání partnera pro dokonalé uspokojení erotických představ nebývá často snadné. Zkuste si třeba někoho dobře vypadajícího a přitažlivého oslovit na ulici, v baru nebo někde jinde, zkuste ho požádat, zda by vám neudělal po erotické stránce dobře!

Totiž raději to nezkoušejte. Není moc pravděpodobné, že byste uspěli. A pouhé odmítnutí by tu mohlo být ještě dobrým koncem. Protože byste mohli na místě dostat i pár facek, případně se v případě pánů dočkat i kopance do míst, kde je to obzvláště nemilé… A kdyby vám oslovený protějšek byl vysloveně ochotný vyhovět, pak abyste se pro změnu obávali venerologických nemocí nebo kriminality, protože by se nejspíše jednalo o nějakou ‚profesionálku‘. Víte, koho mám na mysli, že?

A jak si tedy přijít eroticky na své i tehdy, když nemáme vlastní partnerku nebo partnera, jak uspokojit své erotické touhy, když nám náš partner takové uspokojení odpírá?

V takové chvíli je ideální navštívit pražský masážní salon, kde si každý přijde zaručeně na své. A to v naprostém bezpečí.

Tady se to sice obejde bez bezprostředního sexu, tady nepřichází pohlavní styk v úvahu, ale přesto je to tu zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp