mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Tantrická masáž nejen jako intimní předehra

Již samotný pojem tantrická masáž v mnoha lidech evokuje něco duchovního, nadpozemského a současně sexuálního – a je tomu přesně tak. Při tantrické masáži je využit každý kousek těla a tím myslíme opravdu každý, včetně intimních partií.

Cílem je probudit vaši sexuální energii, prohloubit intimitu mezi vámi a vaším partnerem a více vnímat sexuální potěšení a radost z těla. Tantrická masáž je erotická masáž zaměřená na relaxaci, vzrušení a spojení mezi dvěma lidmi se zaměřením na erotogenní zóny.

Oproti klasické erotické masáži se zaměřuje více na duchovní prvky, jako je všímavost, oční kontakt a dechové techniky.

Součástí tantrické masáže jsou erotogenní zóny, ale cílem není orgasmus. Během masáže je možné dosáhnout orgasmu, ale důraz je kladen na dávání a přijímání potěšení od vašeho partnera.

Absolvování tantrické masáže přinese mnoho výhod jednotlivci i párům

Tantrická masáž nabízí několik výhod pro vaše zdraví a váš sexuální život.

Osvěží rutinní sexuální život

Pokud se páry cítí sexuálně stagnující, rozhodně by měly vyzkoušet tantrickou masáž a tantrický sex. Když se soustředíte na to, co se cítíte dobře, než jen na orgasmus, můžete objevit nové způsoby, jak potěšit sebe i svého partnera.

Propojení s partnerem bude silnější

Chce to trpělivost a naprosté uvolnění, abyste se s partnerem zcela propojili sexuálně i duchovně. Pak objevíte spojení, relaxaci, vzrušení a novost.

Zvyšuje sexuální všímavost

Důvodem je, že tantrická masáž vás vybízí, abyste během masáže věnovali pozornost svým tělesným pocitům, emocím a sexuálnímu potěšení. Mít větší povědomí a svých sexuálních pocitech je spojeno s větší spokojeností s vaším vztahem a vaším sexuálním životem.

Tantrická masáž může také nabídnout některé ze stejných zdravotních výhod z jiných masážních technik, včetně zlepšení prokrvení, snížení krevního tlaku a zvýšení imunitní funkce.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp