mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Vzájemná erotická masáž s partnerem oživí váš sexuální život. Jak na ni?

Většina párů po čase, některé dříve, jiné později, dospějí do bodu, kdy se sex stane zaběhlou rutinou bez vášně. Existuje mnoho způsobů, jak sexuální život oživit, jedním z nich je vzájemná erotická masáž. Pokud si na ni netroufáte, navštivte náš salón, kde ji můžete absolvovat společně.

Erotická masáž, ať už vzájemná nebo v našem salónu, je přínosná pro všechny, kteří chtějí nejen obohatit svůj sexuální život, posílit své duševní a fyzické zdraví, ale především zažít něco nového – nepoznaného.

Jak na erotickou masáž s partnerem?

Při přípravě na erotickou masáž věnuje pozornost několika aspektům, které by mohly váš zážitek pokazit.

Mějte dostatek času

I když se chystáte na masáž do salónu, nebo ji plánujete doma, vždy mějte dostatek času. Vědomí toho, že vás po masáži čeká důležitá obchodní schůzka či nákupy a vy podvědomě budete hlídat čas, může váš zážitek zcela pokazit.

Dejte děti hlídat babičce, vypněte telefon a věnujte se pouze jeden druhému. Erotická masáž je investicí do vašeho vztahu, takže se nevymlouvejte, ale udělejte to!

Vyberte správné místo

Ne každý má doma masérské profesionální lehátko, na druhou stranu se nikomu nechce klečet na tvrdé zemi. Rozložte na zem nafukovací lehátko či větší množství dek. Dejte přednost vodotěsnému povrchu, nezapomeňte, že povrch bude nejspíš od masážních olejů a tělesných tekutin.

Zvolte tlumené osvětlení

Pokud se k erotické masáži chystáte během dne, zatáhněte rolety či závěsy a vytvořte šero. V zimních měsících použijte k osvětlení svíčky, které umocní intimní atmosféru.

Vypněte veškerou technologii

Vypněte telefony, notebooky, televizi – zkrátka veškerou technologii. Jediné, co je přípustné je puštěná uklidňující hudba v pozadí.

Zahoďte veškeré oblečení

Pokud nosíte drahé prádlo, při používání olejů se zašpiní. Při úplné nahotě můžete namasírovat každý kousek těla, zejména při erotické masáži „tělo na tělo“, kterou v našem salónu můžete vyzkoušet.

Mohlo by Vás také zajímat

  • Zahoďte stud a okořeňte svůj život erotickou párovou masáží

    Když si někteří lidé představí erotickou masáž, mají za to, že v ní jde pouze o sex a samotná masáž je jen vedlejším produktem. Je to právě naopak, erotická masáž dokáže ve vás probudit pocity, o kterých jste neměli tušení a proč je neprožít se svým partnerem.

  • Jak cvičit tantrický sex a dosáhnout úplného uvolnění

    Ačkoli je tantra často synonymem sexu a masáží, ve skutečnosti jde o spojení - ať už je to se sebou samým nebo mezi vámi a partnerem. V praxi je tantra o osvícení: překročit sexuální i duchovní rovinu zapojením do hluboce meditativního, spontánního a intimního sexu.

  • Tantrická masáž nejen jako intimní předehra

    Již samotný pojem tantrická masáž v mnoha lidech evokuje něco duchovního, nadpozemského a současně sexuálního – a je tomu přesně tak. Při tantrické masáži je využit každý kousek těla a tím myslíme opravdu každý, včetně intimních partií.


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp