mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Vzájemná erotická masáž s partnerem oživí váš sexuální život. Jak na ni?

Většina párů po čase, některé dříve, jiné později, dospějí do bodu, kdy se sex stane zaběhlou rutinou bez vášně. Existuje mnoho způsobů, jak sexuální život oživit, jedním z nich je vzájemná erotická masáž. Pokud si na ni netroufáte, navštivte náš salón, kde ji můžete absolvovat společně.

Erotická masáž, ať už vzájemná nebo v našem salónu, je přínosná pro všechny, kteří chtějí nejen obohatit svůj sexuální život, posílit své duševní a fyzické zdraví, ale především zažít něco nového – nepoznaného.

Jak na erotickou masáž s partnerem?

Při přípravě na erotickou masáž věnuje pozornost několika aspektům, které by mohly váš zážitek pokazit.

Mějte dostatek času

I když se chystáte na masáž do salónu, nebo ji plánujete doma, vždy mějte dostatek času. Vědomí toho, že vás po masáži čeká důležitá obchodní schůzka či nákupy a vy podvědomě budete hlídat čas, může váš zážitek zcela pokazit.

Dejte děti hlídat babičce, vypněte telefon a věnujte se pouze jeden druhému. Erotická masáž je investicí do vašeho vztahu, takže se nevymlouvejte, ale udělejte to!

Vyberte správné místo

Ne každý má doma masérské profesionální lehátko, na druhou stranu se nikomu nechce klečet na tvrdé zemi. Rozložte na zem nafukovací lehátko či větší množství dek. Dejte přednost vodotěsnému povrchu, nezapomeňte, že povrch bude nejspíš od masážních olejů a tělesných tekutin.

Zvolte tlumené osvětlení

Pokud se k erotické masáži chystáte během dne, zatáhněte rolety či závěsy a vytvořte šero. V zimních měsících použijte k osvětlení svíčky, které umocní intimní atmosféru.

Vypněte veškerou technologii

Vypněte telefony, notebooky, televizi – zkrátka veškerou technologii. Jediné, co je přípustné je puštěná uklidňující hudba v pozadí.

Zahoďte veškeré oblečení

Pokud nosíte drahé prádlo, při používání olejů se zašpiní. Při úplné nahotě můžete namasírovat každý kousek těla, zejména při erotické masáži „tělo na tělo“, kterou v našem salónu můžete vyzkoušet.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png