mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Vzájemná masturbace je stále malé tabu

Ačkoli již není erotika a sex ve 21. století v západním světě tabu, jsou sexuální praktiky, o kterých se příliš nemluví.

Mezi takové patří například párová erotická masáž nebo vzájemná masturbace. Je zajímavé, že o „drsnějších“ praktikách, spojované s BDSM, se lidem mluví mnohem lépe a méně se stydí, než si užít erotickou masáž v přítomnosti partnera nebo dokonce masturbovat vzájemně před sebou.

Když pomyslíme na vzájemnou masturbaci, jako první nás napadnou vztahy na dálku, sexchat nebo skypový hovor vašem velmi intimním oblečení – není to však jedinou možností.

Vzájemná masturbace odhaluje trochu voyeurismu a exhibicionismu

Začněme tím, že se podíváme na to, proč jde o tak intimní způsob sexuálního zkoumání. Ano, pohlavní styk je velmi intimní, je to spojení vašich těl, vytváří spojení. Když však masturbujeme, masturbujeme obvykle myšlenkami nebo podněty, které nás vzrušují. Ty mohou být různé, například porno, videa, příběhy, vzpomínky, fantazie, sny. Jak často však můžete říci, že předmět vašeho vzrušení je před vámi, slyšíte jeho vzdychání, sleduje vás, jak se těšíte, díváte se, jak jste vzrušeni jejich přítomností?

Podobně jako párová erotická masáž, i vzájemná masturbace odhaluje trochu voyeurismu a exhibicionismu, ale bez přeplněného publika nebo veřejnosti.

Vzájemná masturbace je skvělý způsob, jak se dozvědět o vašem milenci/milence, co mají opravdu rádi a oni zjití, co se líbí vám. Jaký je lepší způsob, jak se naučit, co má člověk rád, než ho při tom skutečně vidět. Aby to bylo ještě více sexy, můžete to také slyšet. Vyprávění příběhu může jen zlepšit váš zážitek.

Nebojte se přidat erotické hračky

Pro někoho jsou stále erotické hračky při párových hrátkách nestandardní. Existuje snad lepší způsob, jak přidat erotické hračky do vaší párové sexuální rutiny?

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp