mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Leila

Věk: 25 let
Výška: 170 cm
Váha: 55 kg
Prsa č.: 2
Národnost: czech
Jazyky:

Kdy jsem k dispozici?

Momentálně není k dispozici

Jaké služby nabízím?

Extra služby k masáži

Oblíbené techniky

 • Masáž penisu

Leila je přírodou vybavená kráska, co se života nebojí. Je zdravě drzá a má velmi vřelé přijetí. Doslova Vás ovládne svým osobním kouzlem již v první vteřině.

Miluji techniku body to body (tělo na tělo), kterou bych mohla naplnit celou délku masáže a při které využívám své přednosti v podobě bujného poprsí.

Napsali o mně

 • Roy

  Hi..i would like to share my feedback for my recent 2 sessions at Salon Matahari 1) Nuru Massage with Rori on 19th Aug 4pm & 2) Classic Massage with Monika on 25th Aug 10am - A perfect start & end to my Prague trip. Though I had visited Salon Matahari in the past, this time I wanted to write a review. Booking process was smooth. Both Rori & Monika were awesome, sweet, caring. Very good at the massage. Superb experience. The place also has a nice ambience & music. I can recommend both Rori & Monika - Salon Matahari for sure.

 • EarlGray

  Chci poděkovat Rori - milá, něžná, precisní, krásná a přirozeně inteligentní, jedinečná masáž, zlaté estonské ručičky.

 • C.

  Hello, I would like to thank you for the high quality service provided in Matahari Salon and to leave my feedback about Rori. Rori is really one of the most beautiful girl I ever met, her body is simply perfect. Nuru massage+footjob with her was a great and amazing experience. I will never forget Rori and her massage! Thank you. Have a nice day.

 • Vidar

  Hi, I just returned from an hour with Rori. Could you please tell her that she made my day, actually the whole week and even month. She could not know, but my life has been stressful. I think she has helped me in many ways. What I liked most is that she was so natural and had such a nice personality. I wish her all the best in life! Best wishes.

 • Anonym

  Zdravím, chceli by sme poďakovať simonovi a rori za skvelú víkendovú masáž, spríjemnilo to náš výlet v Prahe :)

 • Jirka

  Dobrý den, chceme poděkovat za včerejší masáž.. Já měl masérku Rori, mladá, šikovná dívka, která umí zanechat hluboký zážitek na dlouhou dobu. Věřím, že ve svém oboru ještě nějakou dobu bude a využiji jejich služeb.

 • A.

  Hi guys I had went to this spa called salon Matahari in Prague and had a treatment done from a masseuse called Rori and trust me I had the best moments of my life. This was the best time I ever had in a spa ... Can't reveal the time in words as it was so wonderful n refreshing ... This masseuse had a very different style of massage and I guess that everyone who visits Prague must must must try this .... Thanks to Matahari spa and especially Miss Rori

 • Oliver

  Best moment of my life... ever! Rori is the greatest therapist I've ever met. Looking forward to coming back soon.


foto g2.png foto g1.png foto g3.png foto g6.png foto g4.png foto g5.png foto g7.png foto g8.png