mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

3 mýty o erotických masážích, které byste rozhodně měli znát

Jako u každé věci týkající se sexu a erotiky, tak i o erotických masážích existuje spousta mýtů.

Posvátné umění erotické masáže obklopuje několik nepodložených fám, které jsou však skutečné a které lži? V článku se vám je pokusíme objasnit.

Podvádíte svého partnera

Někteří muži (i ženy) vnímají erotické masáže jako formu cizoložství a obávají se následků, když o svém zážitku v salonu řeknou své partnerce nebo partnerovi. Erotická masáž není důvodem ke znepokojení, protože představuje fyzickou formu uvolnění, kterou nelze přirovnat k podvádění. Lidé jsou přirozeně sexuální bytosti a je důležité chápat a vyjadřovat svou sexualitu pravidelně. Mnoho úspěšných obchodníků a profesionálů pravidelně navštěvuje náš salón, aby viděli svou hostitelku a užili si erotické hry. Dokonce doporučujeme přivést partnera do salonu na „párovou masáž“, která může být vzrušujícím a dobrodružným zážitkem.

Masážní salony jsou špinavé

S erotickými masážními salony je stále spojeno stigma a mnoho soudných jedinců se domnívá, že tyto instituce jsou nehygienické. To je zcela falešné, protože náš salón připomíná spíše luxusní lázně než salón.

Jsme hrdí na dodržování nejvyšších standardů čistoty a našim klientům nabízíme nejen naprostou diskrétnost, ale také nadstandardní čistotu a důraz na hygienu.

Masérky nejsou profesionálky

Všechny krásné dámy, i pánové, v salónu Matahari jsou vyškoleni v umění poskytovat masáž celého těla a pocházejí z různých prostředí. Často vědí, jak izolovat a zmírnit bolest v konkrétní svalové skupině. Pokud tedy trpíte bolestmi zad nebo jste jen příliš dřeli v posilovně, doporučujeme vám zarezervovat si schůzku.

Tato sezení mají také svůj osobní aspekt. Mnoho stálých klientů se vrací, protože si s těmito ženami navázali přátelství a mohou jim svěřit intimní detaily jejich života. Mohou také diskutovat o sexuálních fantaziích – mnoho mužů považuje tento dialog za docela osvobozující a erotický.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp