mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

6 zdravotních přínosů erotických masáží – podpořte své tělo i psychiku

Erotické masáže vám dokážou nabídnout mnohem více než jen uvolnění. Často mívají také celou řadu pozitivních účinků na vaše zdraví, a to jak to psychické, tak i fyzické.

Neříkáme, že vás rovnou zbaví všech neduhů, ale mohou se částečně podílet na jejich řešení. Pojďte se s námi podívat na šest zdravotních přínosů, kterých lze pomocí erotických masáží dosáhnout.

1. Redukce stresu

Jeden z největších zdravotních přínosů erotických masáží spočívá v jejich schopnosti snižovat hladinu stresu. Právě ten může způsobovat širokou škálu zdravotních problémů, a to i takových, se kterými byste si ho vůbec nespojili. Erotická masáž vám poskytne okamžitý únik od každodenního chaosu a shonu.

Konečně se pořádně uvolníte a soustředíte se pouze na sebe a své tělo. Speciální techniky masáží spolu s jemnými doteky probudí všechny vaše smysly a uvolní napětí ve vašich svalech. Masáž zároveň nastartuje tvorbu endorfinů, které vám přirozeně navodí pocit štěstí a pohody.

2. Zlepšení nálady

Jak jsme se zmínili již výše, erotické masáže vedou k uvolňování endorfinů, díky kterým dosáhnete pocitu štěstí. Spolu s ním se vyplavuje oxytocin, který dokáže snížit stres a úzkost. Pravidelná erotická masáž vám dokáže zlepšit náladu a pomoci v případech, kdy vás trápí úzkosti nebo depresivní stavy.

3. Řešení problémů se spánkem

Problémy se spánkem trápí téměř každého, jednou z hlavních příčin je totiž právě stres. S pomocí erotických masáží můžete dosáhnout pocitu hluboké relaxace a na chvíli se zcela odstřihnete od vnějšího světa. I taková maličkost vám usnadní usínání a prodlouží dobu spánku, takže se ráno budete cítit odpočatí a uvolnění.

4. Ochrana prostaty

Podle studií napomáhá ke zdraví prostaty pravidelný orgasmus, díky kterému můžete předejít i velmi závažným onemocněním. Pro prevenci je však důležitá i zdravá životospráva a pravidelný pohyb. Není ale od věci zařadit erotické masáže, které vám pomohou s prohloubením orgasmu. Kromě toho vás zbaví možných bloků, které by vám mohly ve vyvrcholení bránit.

5. Zvýšení sebevědomí

S nízkým sebevědomím se pere více lidí, než by se mohlo zdát. Někdo má problém s komunikací, jiní si nenašli cestu k pozitivnímu vnímání vlastního těla. Důvody se různí, ale hlavní je začít na svém sebevědomí pracovat. Posílit ho můžete i pomocí erotických masáží. S nimi budete konečně vnímat své tělo pozitivně. Zlepšíte tak nejen své zdraví, ale i sexuální život.

6. Řešení sexuální dysfunkce

Sexuální dysfunkce trápí celou řadu mužů. I když se její řešení obvykle neobejde bez návštěvy lékaře, můžete léčbu podpořit pravidelnými erotickými masážemi. Jak? Poruchy erekce mohou mít celou řadu příčin, mezi které se řadí stres, nízké sebevědomí nebo frustrace. Všechny zmíněné příčiny lze pomocí erotických masáží řešit nebo alespoň zmírnit.

Vnímání erotických masáží je individuální, a tudíž mohou být odlišné i jejich benefity. Téměř vždy ale budou mít pozitivní vliv na vaši psychiku, kdy vám navodí dobrou náladu a zbaví vás stresu. Zařadit je můžete i do své rutiny jako pravidelnou součást péče o svoje psychické a fyzické zdraví.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp