mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

K erotickým masážím existuje mnoho dotazů. Jaké jsou nejčastější?

Erotické masáže zažívají boom a není se čemu divit. Stále více tolerantní společnost respektuje erotické uvolnění bez sexuálního aktu.

Velmi oblíbené jsou v poslední době párové erotické masáže nebo tantra masáže. I když již nejsou erotické masáže takovým tabu, stále existuje spousta otázek, na které lidé neznají odpovědi.

V jakém věku mohu na erotickou masáž?

Ačkoli není erotická masáž přímo sexuálním aktem, erotický podtext nelze ignorovat, proto je minimální věk pro absolvování erotické masáže 18 let ( v některých asijských salonech dodržují dokonce hranici 21 let). Kontrolou věku chráníme nejen klienty, ale také naše masérky.

Používá masérka při erotické masáži lubrikant?

Lubrikant je skvělý způsob, jak do vaší masáže přidat trochu zábavy a také pomáhá, aby věci mezi masérkou a zákazníkem probíhaly mnohem hladší. Masérka se vás před sezením zeptá, zda jej chcete nebo nechcete použít, ale my vám doporučujeme, abyste to udělali pro maximální potěšení!

Jak dlouho trvá erotická masáž?

Doba trvání masáže je zcela na vás, ale my máme zásadu minimálně jedné hodiny. Vzhledem k tomu, že masérka provádí masáž celého těla, stejně jako další masážní styly, jako je happy end nebo kompletní servis, je nezbytné, aby měla hodinu na vybudování pocitů a vjemů, abyste dosáhli konečného vyvrcholení.

Jsem při masáži nahý?

Vzhledem k blízkému kontaktu tělo na tělo a sexuální povaze erotické masážní terapie je normou, že oba účastníci jsou během masáže zcela nazí. Být nahý umožňuje masáži plně využít svůj potenciál pro vaši mysl, tělo a duši. Masérka tak dosáhne na více oblastí vašeho těla a její dotek bude intenzivnější a citlivější na vaší pokožce a intimních partiích.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp