mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

5 žhavých tipů, jak potěšit muže jen rukama

Udělat dobře partnerovi rukou není nic neobvyklého a někteří muži si na této praktice zakládají. Erotické masáže bývají často zakončené ručním vyvrcholením, kdy se muž zbaví nejen tíže na bedrech z hektických pracovních dnů, ale také sexuálního napětí.

Slečny v našem salonu jsou proškolené profesionálky, navzdory tomu prozradili několik tipů, jak dělat „ruční práci“ na jedničku. Ženské ruce jsou přirozeně hebčí, jemnější a hbitější, již to je příslibem příjemných doteků. A co si budeme povídat – (u)spokojený muž, šťastný muž.

Ruce jsou ženiným mocným nástrojem, mohou dopřát muži mnoho rozkoše. Stačí být kreativní a nestydět se.

Použijte lubrikant

Jsou muži, kteří nesnesou na svých intimních partiích masážní olej. Ačkoli má v zásadě lubrikant stejnou konzistenci a funkci, přece jen má pár výhod navíc. Lubrikanty umožní vašim rukám klouzat po jeho citlivé pokožce. Některé druhy lubrikantů dokonce citlivost zvyšují, což muže přivádí do extáze.

Nebojte se více stisknout>

Mnoho žen se bojí poranění penisu a používá lehký, pokusný tlak. Zkuste použít velmi pevný úchop, pomocí rukou vytvořte pevný stisk po celé délce jeho penisu. Poté prozkoumejte celý rozsah tlaku, od lehkých jako pírko až po velmi silné.

Měňte polohu rukou

Používejte své ruce různými způsoby, od uchopení celou rukou až po klouzání jedním prstem. Čím více rozmanitosti vytvoříte, tím více pocitů bude cítit a váš dotek zůstane svěží a vzrušující.

Vyhněte se jednotvárnosti

Hrajte si s rytmem a rychlostí, abyste vytvořili rozmanitost. Bezmyšlenkovité pohyby nahoru dolů jsou sice fajn, ale nic extra vzrušujícího,

Nesnažte se být rychle v cíli

Nehledejte jen jeden „trik“, který funguje, a nesnažte se skončit co nejrychleji. Zvyšte jeho vzrušení a pak zpomalte. Škádlete ho. Vytvářejte změny v jeho potěšení. Tím bude jeho vyvrcholení ještě intenzivnější.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp