mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

6 věcí, které by neměly chybět na vašem seznamu splněných erotických přáních

Existuje obrovské množtví praktik a věcí, které si lze v oblasti sexu a erotiky plnit. Každý jsme jiný a pokud je vše v souladu se zákonem, je každého věc jakým praktikám se věnuje.

Existují erotické momenty, které vás však možná ani nenapadnou a i tak byste je měli alespoň jednou za život zkusit.

Erotická masáž

Erotické masáže jsou jednou z věcí, které jen málokdo zkusí pouze jednou. Již po první návštěvě muži i ženy pociťují euforii a naprosté svalové a sexuální uvolnění. Erotická masáž má mnoho zdravotní benefitů, vyvrchlení je jen příjemným vedleším efektem.

Nudistická pláž

Ať už se svléknete a budete šmrncovní, nebo si jen budete užívat scenérii, jít na nudistickou pláž je zážitek, který musíte zažít alespoň jednou v životě (nebo i více, pokud to máte rádi).

Virtuální swingers party

Virtuální sexuální večírky jsou skvělým způsobem, jak mít „sex na veřejnosti“, a nejlepší na tom je, že na účast nemusíte ani vstát z gauče nebo si oblékat kalhoty.

Sex na lodi

Ať už na výletní lodi, jachtě, plachetnici nebo kánoi, využijte pohybu vody a dopřejte si žhavý sex na lodi. Jen buďte opatrní, pokud máte sklony k mořské nemoci.

Experimentujte s BDSM

Zkuste otroctví. Není nic jako být svázaný a znehybněný, abyste zažili dobrý orgasmus. Samozřejmě si o tom nejprve promluvte se svým partnerem, ale pokud oba souhlasíte, pokračujte a užijte si to. Vyzkoušejte erotickou masáž s prvky BDSM.

Kupte si erotickou hračku

Pokud si kupujete sexuální hračku poprvé, je nejlepší to udělat poprvé online. Pravděpodobně se budete cítit rozpačitě ohledně svého vkusu, pokud půjdete do kamenného obchodu. To znamená, že to může být zábavná a spontánní aktivita, kterou můžete dělat s partnerem a zažít nové pocity. Od vibrátorů, klitorisálních gelů, pout….

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp