mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Jak vykročit ze své zóny sexuálního pohodlí

Sex by měl být zábavný a vzrušující a někdy musíte vystoupit ze své zóny sexuálního pohodlí.

Pokud je váš milostný život více než jen trochu všední nebo organizovaný, možná je načase posouvat ho v ložnici dál – nebo mimo ni.

Nechte se unášet

Váš mozek může určit vaše pohodlí a spokojenost během sexu. Je nezbytné, abyste během sexu polevili ve střehu a důvěřovali partnerovi, což vám může pomoci nechat se jít a užít si sex. Uvolněný přístup k sexu by vás také mohl povzbudit, abyste vystoupili ze své komfortní zóny.

Opusťte ložnici

Okořeňte svůj sexuální život tím, že jednou za čas vyjdete z ložnice. Trocha spontánnosti může udržet váš vztah svěží a vzrušující. Můžete například vyzkoušet různé polohy v kuchyni, obývacím pokoji nebo dokonce v koupelně.

Vyzkoušejte erotickou párovou masáž

Erotické masáže nemusí absolvovat jen jednotlivec. Vezměte partnera nebo partnerku a oživte svůj vztah nevšedním zážitkem v profesionálním erotickém salonu.

Prozkoumejte svá těla

Zlepšete sexuální potěšení tím, že budete prozkoumávat vzájemně svá těla. Pokuste se stimulovat různé oblasti těla, abyste vyvolali nové reakce a zvýšili požitek v sexu. Pamatujte, že každé tělo je jiné, takže najděte to, co vyhovuje vám a vaší druhé polovičce.

Vyzkoušejte erotické hračky

pomoci rozpoznat, co dělají nebo nemají rádi. K dispozici jsou sexuální hračky pro jednotlivce i páry a jsou možností pro každou orientaci a pohlaví. Pokud si tedy chcete se svým partnerem užít více zábavy v ložnici, prozkoumejte společně různé dostupné hračky a najděte možnosti, které vám oběma rozbuší srdce.

Překvapte partnera v kostýmu

Kostým vám umožní přijmout zcela novou osobnost, která vám může pomoci zahnat problémy se sebevědomím a cítit se při sexu jistější. Různé možnosti by mohly vašemu partnerovi zrychlit tep, protože byste se mohli obléknout jako:

  • Sestra nebo lékař
  • Hasič nebo hasička
  • Sexy sekretářka
  • Kovbojka nebo kovboj

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp