mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Trojka – ano, nebo raději ne? Experimentujte beze strachu z rozchodu

Téma trojky neboli sexu ve třech je u nás stále tabu, které se však čas od času rozhodnou některé páry prozkoumat.

Většinou se do něj pustí s vidinou okořenění vztahu a nových sexuálních zážitků, ale ne vždy tomu tak opravdu je. Zjistěte s námi, jestli je trojka tím pravým pro vás, nebo byste si měli nechat raději zajít chuť.

Trojka, nebo raději klasika?

Trojka dokáže v mnohých případech oživit váš vztah. S její pomocí prozkoumáte vlastní sexualitu a realizujete své letité fantazie. Každopádně hrátky ve třech nejsou pro každého, ka pokud mezi sebou všichni účastníci dostatečně nekomunikují, může tato praktika vést k nemalým problémům.

V extrémních případech může vše skončit dokonce rozchodem, nebo rozvodem. V první řadě záleží na tom, jak jste založení a jaký máte názor na vztahy obecně. Pokud jste otevření a nežárlíte, nic vám nebrání vyzkoušet trojku ve fungujícím a milujícím vztahu.

Většina lidí však stále upřednostňuje odvážnější sexuální praktiky mimo vztah nebo u vztahů bez závazků. V takovém případě tolik neriskujete a nemusíte se bát, že kvůli svým fantaziím přijdete o svou dlouholetou lásku. Jestliže se i tak rozhodnete experimentovat, vždy věnujte dostatek času komunikaci.

Jak bezpečně experimentovat ve vztahu?

Pokud jste se už se svojí drahou polovičkou rozhodli, že je pro vás trojka dobrý nápad, můžete začít s plánováním. Ani během něj nezapomínejte na komunikaci a ujistěte se, že jsou všichni zúčastnění na jedné notě. Může se stát, že váš partner nebo partnerka bude zpočátku souhlasit, ale čím více se budete blížit k realizaci vaší fantazie, z plánu bude chtít vycouvat.

Na tom není nic špatného, a pokud se chcete vyhnout vztahovým problémům, měli byste svému protějšku naslouchat. Pamatujte na to, že by ve trojce nikdy neměly hrát roli emoce ani city.

Třetí účastník vašich hrátek by neměl být ani pro jednoho z vás romantickým partnerem, ale pouze osobou, se kterou se nebojíte sdílet svoji intimitu. V opačném případě se začnete zaplétat do milostného trojúhelníku, který téměř nikdy nekončí happy endem. Během aktu myslete také na třetí osobu a ujistěte se, že se vším souhlasí.

Překonání studu pomocí masáže

Jednou z překážek ve trojce může být stud. Většina lidí je zvyklá sdílet svoji intimitu pouze s partnerem a i přesto mají problémy se studem. Překonat ho můžete například pomocí erotických masáží, které vám pomohou uvolnit se a prozkoumat vlastní sexualitu.

O masáž se navíc postará vyškolená masérka, kterou nebudete znát. Během masáže odhodíte veškerý stud a naučíte se uvolnit i v blízkosti osoby, s níž nejste ve vztahu a ani k ní nechováte žádné city. Na erotickou masáž navíc můžete vyrazit i jako dvojice.

Zabijete dvě mouchy jednou ranou – posunete hranice své intimity a vyzkoušíte, zda se dokážete jako pár uvolnit v přítomnosti masérek. I v takovém případě nezapomínejte na komunikaci a netlačte partnera do společných masáží. Postupujte malými krůčky a na nic zbytečně nespěchejte.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp