mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Bez erotiky bychom tu nebyli

Erotika tu s námi vždycky byla a vždycky bude. Protože jestli tu s námi někdy nebude, pak dříve či později nebudeme už ani my. Bez ní bychom vymřeli.

Vědci by sice dokázali namítnout, že erotika není nezbytná, že bychom se my lidé i bez ní dokázali nějak rozmnožovat, ale je skutečností, že kdyby této nebylo, nebyli bychom my lidé dostatečně motivováni k rozmnožování. A kromě těch, jimž by šlo bytostně o to, mít své potomky, bychom vymírali, protože by se lidé věnovali raději jiným kratochvílím. Druhů zábavy bychom si určitě našli dost, byla by spousta toho, co by nám nijak neatraktivní erotiku nahradilo.

Ovšem přesto bychom neexistovali vůbec, kdyby nám nebyla erotika dána do vínku už v prvopočátcích existence lidstva. Protože tenkrát se ještě o umělém oplodňování a dětech ze zkumavky nevědělo, a tak by se už naši předkové postarali o to, abychom už dávno nebyli.

Je tedy nesporně dobře, že erotika existuje a že nám dělá dobře. Natolik dobře, že je tu s námi za všech okolností i za jakéhokoliv panujícího režimu. Vždyť vzpomeňme na éru socialismu. Jak ta byla prudérní, jak se za ní jakékoliv veřejné projevy erotiky potlačovaly, jak byla tato příjemná záležitost považována za buržoazní přežitek! A přesto jsme se nejen množili, ale máme z těch dob dodnes i generaci Husákových dětí, kterou už sotva někdy početně překonáme a která by tu bez erotiky, jež s rozmnožováním souvisí, nebyla, ani kdyby tehdy soudruzi nabízeli nevím co.

Erotika tu prostě musí být. A to i proto, aby nám dělala dobře. A tato nám dobře i dělá. Zejména pokud na ni nejsme sami.

A když sami jsme? Pak přece můžeme zamířit i do masážního salonu, kde si ji můžeme dopřát s krásnými protějšky kdykoliv. Protože tady nám nikdy neřeknou ne, tady nám nikdy nezabouchnou před nosem, tady uspějeme na rozdíl od manželky třeba i tehdy, když doma nevyluxujeme, neumyjeme nádobí a podobně.

Tady se prostě drahoty nedělají. A proč nevyužít takovou příležitost? Když jde vlastně o uspokojení něčeho, co je naší přirozeností?

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp