mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Domácí erotická masáž – jak na ni? Postup pro začátečníky

Partnerské masáže jsou mocným prostředkem pro objevování společné touhy.

Navozují relaxační efekt, a tak uleví tělu, ale můžete díky nim také objevit erotogenní zóny vaší drahé polovičky, a tedy prohloubit svůj vztah. Řada dvojic ale neví, kde začít. Jak na partnerské masáže?

Základem je citlivý přístup

Domácí masáže fungují párům, které se chtějí jeden druhému otevřít. Nejde o sexuální akt v běžném slova smyslu. Mnohem důležitější je objevování citlivých zón plných rozkoše toho druhého.

Oba si během masáže uvědomíte individuální prožívání příjemných zážitků a vlastní i partnerovy erotogenní zóny. Během dotyků se na sebe napojíte a vzájemně otevřete stavidla komunikace nejen v oblasti intimních prožitků.

Nebojte se projevů emocí. Erotická masáž není pouze o tělesném prožitku. I během profesionálních masáží se objevují slzy spojené s vyvrcholením. Připravte se na projev vlastních emocí i na projevy masírovaného partnera.

Tipy na domácí erotickou masáž

Jak si užít masáž v domácích podmínkách? Věnujte jí dostatek času. Nikam nespěchejte, není to závod. Cílem masáže rozhodně není orgasmus, ale společné sdílení intimity. Pokud vás tlačí čas, raději zážitek odložte.

Během masáže se jeden z partnerů dostává do submisivní role a odevzdá se do rukou toho druhého. K prolomení hranic pomáhá vzájemná nahota, kdy masírující dává partnerovi najevo vlastní zranitelnost.

Nezapomínejte na žádnou část těla. Stejně jako při orgasmu platí, že pohlavní orgány nejsou na prvním místě. Masírujte hrudník, břicho, chodidla a další erotogenní zóny – každý je však jiný, pokud se tedy masáž jakékoliv partie partnerovi nebude líbit, netlačte na pilu.

Komunikace je základ

Profesionálové doporučují komunikaci skrze doteky. Omezte slova na minimum. Masírující partner díky tomu vnímá rozkoš druhého mnohem intenzivněji. Přesto ale nezapomínejte na komunikaci. Přijímající partner by měl znát svoji roli a to, že může masáž kdykoliv zastavit.

A nakonec práce s dechem. Horký dech na odhaleném krku působí jako silné afrodiziakum. Jako masírující partner využijte každou část a projev vlastního těla. Stejně tak důležité je dýchání u masírovaného. Dýchání do hrudníku, břicha nebo rozkroku přináší rozdílné prožitky.

Domácí erotická masáž prolamuje hranice mezi partnery a napravila nejednu manželskou krizi. Pokud nevíte, jak na to, navštivte společně masážní salón s párovou masáží. Zde vás naučí základy, které si doma prohloubíte podle vlastní chuti.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp