mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Kámasútra pro začátečníky – 5 poloh, které by měl vyzkoušet každý

Kámasútra, pouhé vyslovení tohoto názvu vyvolává záplavu představ. I když ho většina stále vnímá pouze jako sbírku akrobatických pozic, jedná se o nástroj, se kterým můžete svůj vztah posunout na zcela novou úroveň.

Chcete prohloubit vaši intimitu a sexualitu? Připravili jsme pro vás 5 poloh, které byste měli v ložnici zaručeně vyzkoušet.

1. Misionářská pozice

Misionářská pozice je pravděpodobně jednou z nejznámějších a nejpřirozenějších sexuálních poloh. I přes její jednoduchost máte stále dostatek prostoru pro trochu té kreativity. Vhodná je především pro páry, které chtějí prohloubit svoji intimitu. Během milování si dopřejte oční kontakt, díky kterému se sblížíte a prohloubíte svůj emocionální prožitek.

2. Cowgirl

Cowgirl, známá i jako poloha na koníčka, se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších poloh. Díky tomu se postupem času stala klasikou, kterou provozuje ve svých ložnicích čím dál tím více párů. Cowgirl si zamilují především ženy. Během aktu zcela převezmou otěže a mohou experimentovat s různým tempem i úhly penetrace. Nebojte se být kreativní a hledejte nové cesty, jak dosáhnout orgasmu.

3. Lžičky

Pozice lžiček je ideální pro ty, kteří hledají intimitu a citové sblížení. Lehněte si na bok jeden za druhým. Dosáhnete tak hlubší penetrace, ale zároveň se můžete mazlit, líbat na krku a cítit vzájemnou blízkost. Pokud máte rádi dlouhé milování a užíváte si pomalejší tempo, je pro vás tato pozice jako stvořená.

4. Doggy style

Doggy style si získal svoji popularitu mezi ženami, které milují divoké sexuální hrátky. Podobně jako lžičky vám umožní opravdu hlubokou penetraci. V tomto případě přebírá kontrolu muž, který také udává tempo. Pokud je vaše partnerka submisivnější, určitě ji s touto polohou uděláte radost.

5. Lotos

Chcete propojit romantiku s divokým sexem? Pak je pro vás perfektní volbou pozice lotosu. Sedněte si se zkříženýma nohama na zem nebo postel. Nechte partnerku, aby se na vás posadila a objala váš trup stehny. V tuto chvíli se stáváte jedním tělem i duší. Slaďte rytmus a nechte se unášet na vlnách rozkoše.

Nebojte se objevovat nové obzory a posouvejte společně svou sexualitu. Snažte se porozumět partnerce a experimentujte. Nemusíte se hned pouštět do náročných poloh, zpočátku si bohatě vystačíte i s misionářem. Čas od času se ale vyplatí vztah trochu okořenit a znovu zažehnout jiskru.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp