mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Kreativní i smyslné hry pro páry – vyžeňte nudu ze vztahu

Rutina ve vztahu se dříve či později podepíše na většině párů. Nicméně možností, jak se jí zbavit, je hned několik – nechte se inspirovat našimi tipy na smyslné hry, které vyženou nudu hlavně z ložnice. Jak ale všichni víme, pod peřinou domácí pohoda začíná.

Začlenění milostných her do partnerského repertoáru zlepší vzájemnou intimitu. Páry díky nim mohou znovu zažehnout poblouznění a vdechnout nový život nejen svému intimnímu spojení, ale celému vztahu.

Smyslná masáž jako předehra

Masáže do ložnic českých párů pronikly už dávno. Ať už se jedná o relaxační masáž, body-to-body masáž nebo dokonce masáž s vyvrcholením, nevšední dotyky spojené s intimním osvětlením a vůní vzájemně otevřou hranice intimity a zlepší komunikaci.

Co když ale masáž povýšíte na další úroveň? I vzájemné masírování totiž může sklouznout k rutině, která nebaví ani jednoho v páru.

Zahrajte si hru na profesionální masážní studio. Do role vás dostanou smyslné oblečky a erotické hračky. Dámy mohou tyto drobné pomůcky spojit s nejlepšími dárky pro muže k Vánocům.

Masáže s připraveným scénářem udělají ze společných hrátek opravdové dobrodružství. Nikdy nevíte, kde a jak rutinní masáž skončí a samotný pocit nevědomí udělá s vaším tělem divy.

Kdo si hraje, nezlobí

Kromě masáží si můžete zahrát společenské hry pro páry. Díky nim do ložnice přenesete zdravou soutěživost a vaše fantazie začne pracovat na plné obrátky. Ať už jde o jednoduché hody hrací kostkou určující konkrétní sexuální praktiky, nebo o klasickou hru na pravdu, nebo úkol.

Za zmínku stojí také erotické hry pro více osob. Pokud máte ve svém okolí podobně nažhavený pár, vyzkoušejte oblíbenou teenagerskou klasiku 7 minut. Náhodně vybraný pár se zavře do tmavé místnosti, kde může dělat cokoliv bez ohledu na následky.

Hry pro více lidí vyžadují velkou dávku důvěry. Proto před samotným hraním nastavte pravidla a limity. O jejich možném překročení můžete hlasovat, nebo se jich striktně držet.

Více rukou, více zábavy?

Od jemného podněcování fantazie se dostáváme k opravdu pikantním akcím. Pozvěte do vztahu třetí osobu. Může jít o kolegu z práce, dlouholetého kamaráda, nebo se nechte hýčkat profesionálkou při masáži pro páry.

Profesionálky se budou věnovat všem partiím a ukážou vám nové dimenze zábavy pro páry. Díky tomu si z pohledu pozorovatele uvědomíte, jaké erotogenní zóny jsou pro váš protějšek opravdu nejcitlivější.

Jak vyhnat nudu ve vztahu? Vůbec si ji do něj nepouštějte. Základem kvalitního vztahu je komunikace. Proto se o svých tužbách bavte a pravidelně ve vztahu experimentujte

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp