mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Láska bez hranic: Jak na intimitu ve vztahu na dálku?

Vztahy na dálku jsou čím dál běžnější, ať už kvůli studiu nebo práci. Udržování intimity může být za takových okolností pořádný oříšek.

Pokud však chcete o svou lásku zabojovat a jste trpěliví, překonáte i dlouhodobé odloučení. Připravili jsme pro vás hned několik tipů, se kterými si nejen udržíte vztah na dálku, ale posunete ho na zcela novou úroveň.

Zůstaňte v kontaktu

První a nejdůležitější věcí na vašem seznamu by měla být komunikace. Buďte spolu neustále v kontaktu, ale dejte pozor, abyste si nezačali lézt na nervy. Jeden telefonát denně nikoho neurazí. Během nabitých dní si vystačíte i s pár zprávami – popřejte své lásce dobré ráno, často potěší i jednoduché „Miluji tě“ nebo „Chybíš mi“.

Sdílejte spolu své strasti a radosti, popovídejte si o tom, co vás trápí a jak se cítíte. Nemusíte spolu telefonovat hodiny v kuse, stačí pár slov, kdy si řeknete, jak moc si chybíte a navzájem se podpoříte. Pokud je to možné, volejte raději formou videohovoru.

Plánujte společné aktivity

I když vás od sebe dělí kilometry, můžete spolu trávit čas. Připadá vám to jako hloupost? V současné digitální době je možné téměř vše. Sledujte společně film, hrajte hry, zkoukněte online koncert nebo vyrazte na virtuální prohlídku do muzea či galerie. Nebojte se být kreativní, fantazii se meze nekladou.

Buďte odvážní a sexy

Udržovat intimitu na dálku může být oříšek, ale pokud jste ochotni trochu experimentovat, určitě společně pokoříte i tuto překážku. Zkuste sexting – posílejte si žhavé zprávy, fantazírujte nebo nafoťte odvážné fotografie. Využít můžete i telefon a videochat. Pokud si chcete vyčistit hlavu a prohloubit intimitu, dopřejte si každý erotickou masáž, zbavíte se přebytečného stresu a napětí.

Překvapujte se navzájem

Malá překvapení dokážou divy. Pokud chcete udržet jiskru ve vztahu na dálku, snažte se svého partnera či partnerku čas od času překvapit. Pošlete nečekaný dárek – ženy ocení krásnou kytici či dobrou bonboniéru, mužům určitě zachutná kvalitní víno. Opět zapojte kreativitu a popřemýšlejte nad tím, co toho druhého nejvíce potěší.

Udržet si šťastný a zdravý vztah na dálku vyžaduje snahu a trpělivost, ale s našimi tipy se vám to určitě podaří. Buďte pozorní a vyhýbejte se rutině. I když spolu nejste fyzicky, je třeba udržovat lehké vzrušení a hlavně komunikovat. Neustále dávejte najevo, že jste své lásce na blízku a myslíte na ni. Nezapomínejte ale ani na intimitu, i na dálku si můžete užít momenty plné vášně.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp