mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Masáž se šťastným koncem: Co vše byste měli vědět?

Erotické masáže se šťastným koncem mají mnoho pozitiv na psychickou i fyzickou pohodu člověka.

Je zřejmé, že kolem erotických masáží existuje spousta dezinformací a bludů, kterým lidé věří. Rozhodli jsme se, že některé z nich uvedeme na pravou míru.

Masáž se šťastným koncem versus prostituce – pochopte rozdíl

Jednou z hlavních překážek, které lidem brání v tom, aby si udělali radost ze „šťastného konce“, je to, že si pletou tuto erotickou službu s přímou prostitucí. Většina smyslných masážních terapeutů však toto označení odmítá. Klíčovým aspektem této procedury je koneckonců stále „masážní“ část a nikoli „šťastný konec“.

Kromě toho je nepravděpodobné, že by většina salónů poskytovala přímý sex. Veškerá erotická stimulace probíhá pouze ručně (nebo tělesným třením v případě ošetření tělo na tělo). Některé masáže, jako je lingam, mohou dokonce usilovat o dosažení celotělového orgasmu, aniž by způsobily ejakulaci! Celkově je cíl tohoto postupu daleko terapeutičtější, než by se na první pohled zdálo.

Maséři a masérky procházejí rozsáhlým školením

Neexistuje jen jeden typ erotické masáže, je jich mnohem více. Každý terapeut, který se označuje za profesionála, musí věnovat nespočet hodin zvládnutí různých technik. V některých případech může správné zvládnutí trvat i roky. Většina lidí se samozřejmě dokáže naučit základy v rozumně krátkém čase. Být erotickou masérkou nebo masérem je práce i umění a jako všechno, co stojí za to, trvá dlouho, než se člověk naučí.

Párová masáž může být zpestřením sexuálního života

I když nad tou možností některé páry zvednou obočí, je zcela možné, sdílet své potěšení z této procedury se svou ženou, manželem, přítelem, přítelkyní nebo drahou polovičkou. Pro některé lidi to může být nepřijatelné podvádění, pro jiné způsob, jak vpustit do vztahu trochu čerstvého vzduchu – vše je věcí úhlu pohledu. Pravdou je, že zdravý intimní život může udělat hodně pro upevnění vztahu. A smyslná masáž vás v tomto ohledu může naučit spoustu nových věcí.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp