mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Výběr hudby má vliv na smyslnost.

Erotická masáž má zachytit smysly a posílit je, aby vytvořila zážitek, který je stejně relaxační a vzrušující. I když je pravda, že hebký a smyslný dotek je základem kvalitní erotické masáže, správná atmosféra je také nedílnou součástí vytváření smyslového prostředí, které zvyšuje potěšení a spokojenost.

Někdo má rád svíčky, vonné tyčinky nebo esenciální oleje. Stejně jako typ masáže, je i přehrávání hudby přizpůsobitelné vašim přáním.

Výhody přehrávání hudby během erotické masáže

Přehrávání hudby, během erotické masáže, která vám vyhovuje, má mnoho výhod.

Uklidňuje mysl

Erotická masážní hudba může vyvolat relaxační mentální obrazy, které pomáhají uvolnit tělo. Protože duševní pohoda ovlivňuje fyzickou pohodu, nemělo by být překvapením, že hudba může učinit vaše fyzické a smyslové tělo vnímavější k uklidňujícímu dotyku profesionálních masérek a masérů.

Může to zpomalit tempo

Pomalá hudba může změnit rychlost mozkových vln, což může vést k určitému transu nebo meditativnímu stavu bytí. Chcete-li určit tempo, s nímž můžete zpomalit, a skutečně si vše užít, nechte hrát pomalou melodii.

Může zmírnit bolest

Studie z roku 2013 zjistila, že hudba může pomoci zmírnit chronickou bolest a úzkost a deprese. Přestože potěšení z erotické masáže je již skvělým způsobem, jak se vypořádat s jakýmkoli nepohodlím nebo stresem, se kterým žijete, hudba je třešničkou na dortu.

Může podporovat kvalitnější spánek

Zvláště pokud trpíte nespavostí nebo jinými potížemi se spánkem, může přehrávání hudby během erotické masáže podpořit hlubší odpočinek.

Může zlepšit krevní oběh

I když není pochyb o tom, že erotická masáž v našem salonu může pomoci rozproudit krev, přidání správné hudby může tento efekt ještě umocnit pro skutečně oživující a smyslné potěšení.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp