mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Existují různé možnosti, jak si zpestřit sexuální život. Erotická párová masáž je jednou z nich

Není neobvyké, že se sexuální život párů po určité době dostane do stereotypu, který postrádá vášeň a vzrušení. Mechanické pohyby postrádají erotiku, fantazii a chtíč.

Existuje mnoho způsobů, jak si svůj sexuální život zlepšit. Problémem mnoha párů je však komunikace. Obavy z odmítnutí, strach z posměchu jsou nejčastějšími důvody, proč se partneři o svých erotických fantaziích nezmiňují. Což je velká škoda, erotický svět nabízí mnoho možností, jak svůj sexuální život vylepšit.

Vzájemná masturbace

Stydíte se před partnerem masturbovat? Zejména muži mají rádi takovou podívanou, ovšem i mnoho žen se rádo podívá na muže s erekcí.

Sedněte se naproti sobě a sledujte, jak si partner dělá dobře. Pohled může být opravdu vzrušující. Pokud vlastníte erotické hračky, nestyďte se je použít.

Párová erotická masáž

Ačkoli se říká, že erotická masáž je vždy zakončená „sladkou tečkou“, nemusí tomu tak vždy být. Využijte párovu masáž jako předehru. Nechte profesionály navnadit vaše těla, zbavit vás stresu a doma dokončete jejich „práci“. Párová erotická masáž je v našem salónu prováděna proškolenými pracovnicemi a pracovníky. Kromě erotického napětí získáte všechny benefity pramenící z profesionálně provedené masáže.

Vyzkoušejte cvičení na soustředění smyslů

Zařiďte pokoj vonnými svíčkami, tlumeným osvětlením, uklidňující hudbou a čistým prostěradlem. Oba byste měli mít také hřejivou sprchu, abyste se cítili uvolněně. Nechte svého partnera ležet na posteli a pomalu se ho dotýkejte a přitom se vyhýbejte jeho genitáliím. Dělejte to 30 minut a věnujte zvláštní pozornost jejich erotogenním zónám, poté je vyměňte. Cílem smyslového zaměření není masírovat partnera, ale zažít jeho doteky bez jakéhokoli očekávání.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp