mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Orgasmus: Mýtus nebo pravda

Je jasné, že muži dosáhnout vyvrcholení prostřednictvím penisu. Ačkoli může dojít k ejakulaci análním sexem, stále je to obdobný orgasmus. Ale co ženy?

O vaginálním a klitoriálním orgasmu už toho bylo napsáno mnoho. Cervikální orgasmus je celkem novinkou, není totiž snadné ho dosáhnout. Ovšem pokud ho žena dosáhne, zažívá rozkoš, kterou si lze jen těžko představit. K jeho dosažení je potřeba naprosté uvolnění, toho může žena dosáhnout například při erotické masáži.

Co je cervikální orgasmus?

Čípek je konec dělohy, který se otevírá jen mírně pro menstruační krvácení a mnohem více se otevírá pro vaginální porod. Takže dostat se až k děložnímu čípku bude vyžadovat hlubší průnik (od partnera nebo od hračky!), než jste možná zvyklí.

Cervikální orgasmus je výsledkem hlubokého tlaku nebo tření o děložní hrdlo, které stimuluje okolní nervy. Pokud zasáhnete okolní nervy, je jich poměrně hodně,můžete zažít silnější orgasmus. Tyto nervy jsou rozmístěny po celé pánvi, a proto jsou cervikální orgasmy popisovány jako intenzivní a celotělové.

Pro některé lidi může být cervikální orgasmus ohromujícím zážitkem. Ale pro jiné může být tlak na děložní čípek méně příjemný, až hraničně nepříjemný. Každá vagína má jedinečný sklon, stejně jako každý děložní čípek. Podobně každý vložený předmět, jako je penis nebo hračka, bude mít svůj vlastní úhel nebo křivku, takže neexistují žádné jisté pohyby pro cervikální stimulaci. Budete muset experimentovat, abyste viděli, co právě vás přivede k cervikálnímu orgasmu.

Ačkoli může být těžké rozlišit mezi různými typy orgasmů, lidé popisují ty cervikální jako zvláště úžasné, jako „nekontrolovatelný příval rozkoše mezi pupíkem a vagínou “ a jako druhý, více silný pocit po klitorálním orgasmu.

Pokud ho nakonec máte, gratulujeme k dosažení osobního milníku v sexu! Ale nesoustřeďte svou pozornost jen na děložní čípek. Místo toho se zdokonalte v rozkoši a uvidíte, kam vás zavede. Pokud to vede k orgasmu, tak budiž. A pokud vás honba za potěšením vede zpět ke klitorisu, je to také skvělé.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp