mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Erotika patří k životu

Nenajdeme na světě normálního člověka, kterého by nechávala erotika naprosto chladným, který by tuto bez problémů ignoroval a vůbec by mu to nevadilo.

Erotické vyžití je něco, co k lidské, a nejen lidské, existenci patří. Není člověka, který by erotické choutky nikdy nepociťoval, a kdyby se to snad stalo, bylo by to proti přírodě. A nad přírodou ještě nikdy nikdo nevyhrál.

Jenže mít své erotické touhy a dosahovat jejich naplnění, to jsou docela odlišné věci. Člověk si tu může přát kdeco, jenže aby to stálo doopravdy za to, je třeba zajistit si i vhodnou partnerku, a to už v mnoha případech nevychází. Snad jen nějaké ty hvězdy stříbrného plátna nebo omezený okruh jiných umělců může mít tolik partnerek, kolik se jim jenom zamane, protože jenom na ty se fanynky lepí. A i to obvykle jenom v době jejich vrcholné kariéry, po níž zase zájem ochabuje a třeba i zcela mizí.

Ale co obyčejní lidé? I ti přece mají své touhy, i ti si chtějí dopřát příjemné chvíle po boku a samozřejmě ne zrovna jenom po boku ideálního protějšku. Jenže po těch děvčata zrovna nešílí, ba nejednou se tito marně snaží i o špetku té přízně malou tak, že by se i za nehet vešla. A co s tím naděláme?

S tím se dá vlastně něco udělat. I vyslovený outsider má naději, že u nějakého krásného děvčete zaboduje. Pokud mu totiž nejde vysloveně o sex, může využít nabídky erotického masážního salonu, a zde si v mnoha ohledech přijde na své. Jde tu sice jenom o poměrně nevinnou erotiku, ale i ta dokáže polaskat na duši a samo sebou i na těle. A nemusí se pochopitelně dlouho a složitě vybírat vhodný protějšek, pak se tomuto nemusí celou věčnost nadbíhat, nosit květiny a různé dárky, a nakonec třeba ani slibovat lásku až za hrob a manželství. Tady to jde ráz na ráz. Člověk si vybere masérku, přijde, zaplatí a užije si erotické masáže, co jenom hrdlo ráčí. S masérkou, která věru dobře vypadá, která rozumí svému ‚řemeslu‘ a dostane ho zřejmě až do onoho známého sedmého nebe. Kam člověka nedostane nic efektivněji než právě erotika.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp