mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

4 důležité věci

Pokud jste se rozhodli (ať už sami nebo v páru), že vyzkoušíte uvolnění při erotické masáži, vedené zkušenou profesionálkou a nejste si jisti, jak se na chvíle slasti připravit, existuje několik věcí, na které si dát při první návštěvě pozor.

Základem však je jen se uvolnit a nestydět se na nic zeptat. Pracovnice salónu jsou proškolené masérky a žádný dotaz jim nebude připadat hloupý. Jak se na svou první erotickou masáž připravit, abyste dosáhli naprostého uvolnění?

Není to jen o sexuálním uspokojení

Erotická masáž nabízí fyzické, duševní a sexuální uspokojení. To poslední se může zdát primární, ale ve skutečnosti tento typ masáže nabízí stav absolutní relaxace a uvolnění, nad rámec erotické části.

Erotická masáž je skutečně způsob, jak dosáhnout úplné relaxace. Lidé stále častěji zapomínají, kolik napětí přímo souvisí se sexuální frustrací. Při standardní masáži nejsou některé oblasti nikdy stimulovány a zaměřuje se na zjevné oblasti, které shromažďují stres a napětí: záda a ramena. Na druhou stranu erotická masáž také dokáže uvolnit napětí ze sexuálních oblastí.

Udržujte svůj dech pod kontrolou

Možná si myslíte, že erotická masáž vás má dostat na nejvyšší hranice rozkoše.

Co to znamená? Masérka roznítí rozkoš ve vašem těle, dokud nedosáhnete rozkoše na hranici orgasmu. Pak masérka tempo zvolní či přestane. Znovu a znovu se dostanete na vrchol orgasmu tím nejpříjemnějším způsobem. To vše končí tím nejintenzivnějším zážitkem, jaký kdy zažijete. Existuje trik, jak toho dosáhnout: kontrola dechu. Po několikanásobném procvičení tohoto druhu hranění a udržení dechu pod kontrolou po celou dobu přinese některé výhody: zlepšení sexuální touhy, prevence předčasné ejakulace a celkově lepší sexuální zážitky.

Dejte si předtím sprchu

Možná si říkáte, že to není nutné, ale prostě se na minutu vžijte do kůže masérky. Potěšilo by vás masírovat zpocené, plné chlupů a smradlavého těla? Berte to jako zdvořilostní akt a důkladně se osprchujte, protože erotická masáž je intimní zážitek.

Masérky NEJSOU prostitutky

Někteří klienti mají sklony s masérkami jednat jako s prostitutkami. K těmto účelům existují veřejné domy, proto tak s masérkami nejednejte. Předejdete tak zbytečným potížím. Ať už si myslíte cokoli, počítejte s těmito fakty: existuje mnoho druhů erotických masáží, jako je tantrická masáž nebo masáž prostaty, a k jejich zvládnutí je zapotřebí školení a trénink. Je opravdu těžké vybalancovat plnou relaxaci a potěšení. To je přesně to, co odděluje erotické masérky od prostitutek, neboť erotická masáž je uměním uspokojení a nejen rychlou cestou k sexuálnímu vyvrcholení.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp