mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Erotika udělá dobře všem

Někdy si lidé chtějí a někdy i vysloveně potřebují udělat dobře. Chtějí si zpříjemnit život. A jedním z nejjednodušších způsobů uspokojení je tu erotika.

Je pochopitelné, že v dnešní vyspělé společnosti nalézáme celou dlouhou řadu způsobů, jak si zpříjemnit své životy. Nabízí se nám skutečně ledacos, pomalu cokoliv, na co jenom pomyslíme, co si jenom dokážeme představit. Jenže navzdory stále většímu množství způsobů, jak si udělat dobře, je mezi těmito jedna stálice. Které dělala dobře už i našim dávným prapředkům a která spolehlivě funguje i v dnešní době. A zřejmě bude dokonalým způsobem odreagování se i v budoucnosti.

Takovým věčným zdrojem našeho uspokojení mám pochopitelně na mysli erotiku. A věřím, že mi v tom dáte za pravdu. Protože ať už žije člověk v jakékoliv době a v jakékoliv společnosti, vždycky ho přepadají myšlenky na tuto aspoň někdy a vždycky najdeme mnohé lidi, kteří na ni nedají vůbec dopustit.

Je to logické. Touha po erotice je nám vrozená, a proto je jenom hodně náročné se s ní potýkat a nikdy ji nelze jednoduše potlačit. Vždycky aspoň po troše erotických prožitků toužíme, vždycky chceme aspoň trochu té něhy a láskyplných doteků a kontaktů. A ti šťastnější z nás mají aspoň někdy v tomto ohledu úspěch, aspoň někdy si na své přijdou.

Ale jsou tu bohužel i ti, kteří sice po erotice prahnou, ale nemají, s kým ji provozovat. Nemají ideální ani aspoň trochu akceptovatelnou partnerku, případně mají partnerku, která ‚na to není‘, a pak je jejich život po erotické stránce notně neuspokojivý. Což ale neznamená, že by tu bylo všechno navždy ztracené, že by se musel někdo podobný smířit s tím, že už bude mít napořád smůlu. Protože nepřijde-li si někdo na své doma, může nalézt dokonalé erotické uspokojení třeba i v erotickém masážním salonu. Kde mu sice nedopřejí pohlavní styk, ale nabídnou a poskytnou mu takové erotické masáže, které ho dostanou až do onoho pověstného sedmého nebe. A dokážete si představit někoho, kdo o tom ví a nechce toho využít? Já tedy ne.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp