mutace cs mutace en
Otevřeno

Po-Pá: 10:00 - 22:00

So-Ne: 12:00 - 22:00

Proč si odpírat erotiku?

Každý, kdo už někdy pocítil nutkání související s erotikou, mi určitě potvrdí, že jde o něco krásného, co by nemělo být nikomu cizí a nedostupné.

To, že mají lidé erotické potřeby, jejichž neuspokojení u nich vyvolává nepříjemné pocity, není nic neobvyklého. Erotiku nám dala příroda do vínku, aby nás motivovala k rozmnožování se, a byť jsme my lidé už dávno zjistili, že je tato skvělou věcí i tehdy, když nám o plození potomstva vůbec nejde, je tu tato s námi neustále a provází nás snad celým životem, byť logicky v různých obdobích s různou intenzitou a naléhavostí.

Každý z nás si prostě chce aspoň trochu okořenit život laškováním s někým opačného a tu a tam i stejného pohlaví. Protože erotika s ideálním nebo aspoň vhodným partnerem je vždy lepší, než když je na to člověk sám. Jenže takový partner se zpravidla neobjeví sám od sebe, a už vůbec ne zrovna tehdy, když jdou na člověka chutě. A tak je třeba uspokojení erotických tužeb a potřeb napomáhat, vycházet tomu vstříc. Hledat si ideální partnerku (či partnera), se kterým by si našinec přišel na své.

Takové počínání ale není jednoduché. A není tu ani žádná záruka úspěchu. Někdo děvčatům nadbíhá, někdo je uhání nebo za takovými děvčaty běhá, je tu třeba vyvíjet enormní snahu získat si aspoň trochu té přízně a doufat, že to třeba jednoho dne dospěje až do žádoucího stavu, kdy se ti dva ocitnou spolu tělo na tělo a kůži na kůži. Ale erotická touha nepočká. Přichází, jak se jí zlíbí, bez ohledu na to, zda jsou pro ni právě vytvořené podmínky, zda člověk zrovna někoho má.

A kde si sehnat hezké děvče aspoň na trochu toho tělesného polaskání? Pochopitelně třeba i v erotickém masážním salonu, kde to má tu výhodu, že je mezi děvčaty dostatečný výběr, a navíc se tu nemusí vyvíjet ani mimořádná snaha, ani se tu nemusí ta vyvolená obletovat a hýčkat. Tady bohatě stačí, když se zaplatí. A byť se tu nabízí jenom erotická masáž a ne sex, je to zážitek, který udělá snad úplně každému dobře.

Mohlo by Vás také zajímat


foto g2.webp foto g1.webp foto g3.webp foto g6.webp foto g4.webp foto g5.webp foto g7.webp foto g8.webp